Jesteś tutaj: StartWspółpracaStrefa Straży PożarnejMundurowy Dzień Dziecka

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Mundurowy Dzień Dziecka

1 czerwca na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71 odbył się „Mundurowy Dzień Dziecka”. W tym roku wspólnie z policjantami swoje umiejętności i sprzęt zaprezentowali  funkcjonariusze innych służb mundurowych: Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska i Służby Celnej.

Najmłodsi mieli między innymi okazję zobaczyć samochody: średni bojowy GBA-Rt 2,5/16 oraz lekki samochód Renault Kangoo SLRt. Ponadto do pokazów zadysponowano drabinę mechaniczną SCD-41 o wymiarach 11x5m. Dużym zainteresowaniem cieszył się tor przeszkód dla dzieci, który milusińscy musieli pokonać biegiem slalomowym między rozstawionymi gaśnicami na trasie o długości ok. 15m, następnie rozwinąć linię gaśniczą, zbudowaną z jednego odcinka wężowego i strącić cel strumieniem wody.

Dzieci chętnie brały udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz podziwiały przygotowane specjalnie z myślą o nich niezwykłe pokazy. W pikniku wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi wraz ze swoimi pociechami.

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 02 czerwiec 2014 12:23
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo