Jesteś tutaj: StartWspółpracaStrefa Straży PożarnejSpotkanie w "Domu w Łodzi"

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Spotkanie w "Domu w Łodzi"

19 grudnia br. redakcja serwisu Mamawlodzi.pl odwiedziła Dom Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi” przy ulicy Wierzbowej 13. Dom wychowuje i  opiekuje się dziećmi cierpiącymi na przewlekłe schorzenia;  ponadto umożliwia im prawidłowy rozwój w ciepłej atmosferze i rodzinnej społeczności...

Okazją do spotkania z dziećmi – mieszkańcami Domu i z całym personelem, była wizyta Świętego Mikołaja wraz z pomocnikami – w osobie Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, nadbrygadiera Andrzeja Witkowskiego i strażaków z Komendy Wojewódzkiej PSP. Spełnili oni jedno z wielu marzeń dzieci i podarowali im pod choinkę piękny prezent.

Po raz kolejny wspólnie byliśmy świadkami niezwykłej atmosfery miłości i ciepła, jaka udziela się każdemu, kto ma okazję odwiedzić Dom i spotkać się z jego mieszkańcami. Dzieci emanują radością, dziecięcą beztroską i nadzieją, pomimo trudności i cierpienia, które są przecież ich udziałem każdego dnia. Towarzyszy temu przeświadczenie, że my, dorośli, moglibyśmy się od nich naprawdę sporo nauczyć. Podobnie zresztą, jak od Pani Prezes i całej załogi niezwykłych osób, które wykonują te niezwykle trudną pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Wszystkich, którzy mieliby życzenie w jakikolwiek sposób umilić życie podopiecznym „Domu w Łodzi” zapraszamy do odwiedzenia strony www Fundacji – lista potrzeb jest duża, ale bardzo często pomoc nie oznacza tylko wymiaru materialnego – zatem zachęcamy do pomocy.

Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie w dniu wczorajszym, a każde z dzieci przytulamy raz jeszcze i życzymy wszystkim wesołych, spokojnych Świąt.

Ostatnia modyfikacja środa, 22 styczeń 2014 10:22
Oceń artykuł
(13 głosy)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo