Jesteś tutaj: StartPoradniaPielęgnacjaNiania24.pl

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Niania24.pl

Serwis Niania24.pl powstał z myślą o młodych rodzicach, którzy robią karierę zawodową oraz nie chcą rezygnować z życia towarzyskiego.

Jego celem jest najbardziej profesjonalna opieka dla dziecka, którą w sposób łatwy, praktyczny i przejrzysty, jesteśmy w stanie zagwarantować. Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich ceniących sobie czas, wygodę i elastyczność.

Niania24.pl posiada dwie podstawowe oferty:

  1. Niania na godziny – możliwość zamówienia opieki nad dzieckiem, o każdej porze dnia i nocy,. Ponieważ każde dziecko jest inne, ma swoje zainteresowania i hobby, dlatego też, posiadając pełen wgląd w bazę naszych dostępnych nianiek, można wybrać odpowiednią dla swojego malucha.
  1. Niania na wakacje (na specjalne okazje) – w tej ofercie nasze nianie pomogą zorganizować przyjęcie niespodziankę, wspólne wyjście do zoo, czy też do wesołego miasteczka. Istnieje również możliwość wynajęcia opieki dla naszego dziecka na okres wyjazdu wakacyjnego.

Aktualnie działamy na terenie dwóch miast: Łodzi i Olsztyna, jednak w niedługim czasie planujemy swoim zasięgiem objąć miasta takie jak Kalisz, Konin, Gdańsk, Wrocław, Poznań, czy też Warszawę.

Jako ciągle rozwijający się projekt, w najbliższym czasie planowane jest poszerzenie naszej oferty o dwie dodatkowe propozycje, a mianowicie:

  1. Opieka dwujęzyczna – oferta skierowana przede wszystkim do obcokrajowców, ale nie tylko. Wybrana przez klienta niania, będzie biegle posługiwała się jednym językiem obcym (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański), tak by móc kształtować dwujęzyczność już wśród najmłodszych.
  1. Opieka dla dzieci niepełnosprawnych – oferta skierowana jest do rodziców posiadających dzieci z określonym stopniem niepełnosprawności, które wymagają profesjonalnej i fachowej opieki. Dla takich klientów mamy nianie ze specjalnie przeszkolone, z doświadczeniem, radzące sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Jednak to nie wszystko o Nas.

Jesteśmy serwisem bardzo elastycznym i na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych najmłodszych i ich rodziców, w związku z tym, jeżeli nie znajdziecie Państwo oferty dla siebie, zachęcamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową www.niania24.pl lub też do śledzenia naszego fan page-a na facebook-u (https://www.facebook.com/niania24). Właśnie tam można dowiedzieć się o najnowszych planach, czy też zmianach w projekcie, wymienić się opiniami z innymi użytkownikami, lub też obejrzeć galerie naszych podopiecznych i nianiek.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę i pamiętajmy, uśmiech dziecka jest czymś najpiękniejszym na świecie, ale jest też bardzo kruchy i ulotny, dlatego ważne, aby zapewnić mu najlepszą ochronę z możliwych.

Ostatnia modyfikacja wtorek, 29 lipiec 2014 06:35
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo