Fotografka na Święta
Jeżeli chcesz zachować ulotne wspomnienia, zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe, niemowlęce, rodzinne: WWW.FOTO-GRAFKA.EU
Mama w Wielkim Mieście
Drogie Mamy, na pewno niejednokrotnie wracacie myślami do tzw. „życia przed”. I chociaż trudno się do tego przyznać, nawet przed…
View More
 "Macierzyństwo jest spełnieniem" - portal Mamawlodzi.pl rozmawia z wojewodą łódzkim, Panią Jolantą Chełmińską. >> Portal Mamawlodzi.pl powstał z myślą o…
View More

Nasz portal

Witam w serwisie skierowanym do wszystkich mam z Łodzi,

Znajdziecie tu niezliczoną ilość artykułów na temat macierzyństwa, zapoznacie się z ofertą naszego miasta dedykowaną Wam i Waszym pociechom. 

Będziecie zawsze na bieżąco z tym, co dla Was istotne. Zapraszam do regularnego odwiedzania i współtworzenia portalu.

Redaktor naczelna

Zapraszamy

Mamy (i nie tylko) do pisania na łamach naszego portalu.

Wystarczy jeden e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a możesz stać się jednym z redaktorów

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Jak zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka?

Belgowie mawiają: jedno dziecko – jeden dom. Powiedzenie to doskonale obrazuje, ile kosztuje utrzymanie pociech od kołyski do magistra, i poniekąd odpowiada na pytanie dlaczego do rodzicielstwa warto dobrze się przygotować. Klub Mamuśki zaprasza na kolejne spotkanie...

  • Data: 22.02.2017 (środa) godz. 19:00-22:00
  • Temat: Jak zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka?
  • Miejsce: Łódź, ul. Piłsudskiego 22 (na przeciwko Galerii Łódzkiej, dawna siedziba Infosysu)
  • Formuła spotkania: wykład, pogadanka
  • Prowadzący: Anna Kubiatowicz wieloletni BDM w Prudential Assurance

Belgowie mawiają: jedno dziecko – jeden dom. Powiedzenie to doskonale obrazuje, ile kosztuje utrzymanie pociech od kołyski do magistra, i poniekąd odpowiada na pytanie dlaczego do rodzicielstwa warto dobrze się przygotować.
Jako rodzice chcemy zapewnić dzieciom wszystko co najlepsze, a koszty wychowania dziecka rosną wraz z jego wiekiem. Nie wszystkich rodziców stać, żeby pomóc dziecku w sfinansowaniu studiów, zakupu pierwszego mieszkania, wyprawieniu wesela... Zapewnienie dziecku dobrego startu w dorosłość jest nie lada wyzwaniem finansowym, o którym warto pomyśleć z wyprzedzeniem. A najlepszym sposobem na ekonomiczne przygotowanie się do spełniania marzeń naszych pociech jest oszczędzanie. Im wcześniej zaczniemy, tym mniejsze będzie to obciążenie dla naszego budżetu. Pomyślmy o tym już dziś.

Będzie kawa, herbata i coś słodkiego oraz niespodzianka dla każdej mamy. Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: Luty. Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona!!
Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

Ostatnia modyfikacja czwartek, 16 luty 2017 07:36
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo