Jesteś tutaj: StartCzytelniaGotuj zdrowo z Rybką MiniMini!

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini!

Już w środę, 27 kwietnia będzie miała premierę książka pt. „Gotuj zdrowo dla dzieci” autorstwa znanej blogerki kulinarnej – Darii Ładochy. Znajdą się w niej proste przepisy na zdrowe i smaczne dania dla najmłodszych, a także przepisy nadesłane przez rodziców w ramach akcji edukacyjnej „Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini”. Publikacja ukaże się nakładem Wydawnictwa Egmont.

Książka „Gotuj zdrowo dla dzieci” jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini,zorganizowanej przez stację MiniMini+ oraz Instytut Żywności i Żywienia, której celem jest poszerzenie wiedzy rodziców na temat prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

Daria Ładocha, popularna blogerka, prowadzącą program „Ugotuj mi mamo” w stacji Kuchnia+, autorka książki „Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini” o książce:

- Książkę „Gotuj zdrowo dla dzieci” dedykuję moim dwóm małym córeczkom. Teraz wszystkie przepis realizujemy razem w kuchni, do czego również zachęcam innych rodziców. Wspólne "kucharzenie" to idealna forma spędzenia czasu z dziećmi. Buduje relacje i otwiera je na nowe smaki. A z doświadczenia wiem, że maluchy, które są otwarte na nowe dania mają również niezwykły apetyt na życie.

- „Gotuj zdrowo dla dzieci" to książka z przepisami, które wykonuje się szybko. Jedzenie jest fundamentem naszego zdrowia, ale nie powinno z nas czynić niewolników w kuchni. Starałam się także zachować balans, dlatego połączyłam zdrowe przepisy na bazie kaszy, warzyw, ryb i owoców z przysmakami mojej młodości, takimi jak budyń, lody czy ciasto cynamonowe, które można samem wykonać w domu. Chciałabym, aby moje dania stały się inspiracją dla innych rodziców do własnych poszukiwań niezapomnianych smaków.

 

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 30 styczeń 2017 10:11
Oceń artykuł
(3 głosy)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo