Jesteś tutaj: StartCzytelniaMamuśki na kręgielni

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Mamuśki na kręgielni

W Klubie Mamuśki przygotowania do kolejnego spotkania dobiegły końca, odbędzie się ono 16.03.2016...

Data: 16.03.2016 (środa) godz. 19:00-22:00
Temat: Mamuśki na kręgielni
Miejsce: Sky Bowling, Centrum Handlowo- Rozrywkowe Sukcesja, al. Politechniki 1,
Formuła spotkania: Rozrywka i relaks :)
Prowadzący: Klubowe Mamuśki, Borys Czajkowski

Marzec jest szczególnym miesiącem, kiedy to kobiecość odkrywa swoje najpiękniejsze oblicze. Z pewnością każda z nas czeka na TEN wtorek, kiedy to w kalendarzu pojawi się magiczna cyfra "8". W tym szczególnym dniu chcemy czuć się wyjątkowe i docenione. Może to troszeczkę próżne, ale przecież słodkie i piękne :)

Na naszych spotkaniach poruszyłyśmy już wiele tematów budujących naszą siłę Mamy, a zarazem silnej kobiety: kurs samoobrony, tajniki pielęgnacji, stylizację, sesję fotograficzną, taniec, sztukę zdrowego odżywiania i wiele innych. To spotkanie będzie inne, pełne zabawy i śmiechu. Będziemy miały czas na ploteczki i mnóstwo relaksu i odprężenia. Dzięki uprzejmości kręgielni SKY Bowling zapraszamy Was w kolorowy świat kręgli!

Ponadto, dzięki upominkom podarowanym przez sponsorów spotkania będziemy mogły poczuć się naprawdę piękne!

Zapisy: Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: Marzec. Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona!! Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej, pamiętając, że kiedyś to właśnie Ty możesz czekać na to wolne miejsce :) 

Ostatnia modyfikacja wtorek, 22 marzec 2016 21:11
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo