Jesteś tutaj: StartInformator miejskiSklepy & centra handloweDalia Ghazal-Szczygłowska

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Dalia Ghazal-Szczygłowska

Dalia Ghazal-Szczygłowska

Wybór przedszkola to często dla rodziców niełatwa decyzja. Jakie warunki do rozwoju zapewni placówka? Czy jest dobrze wyposażona?

Belgowie mawiają: jedno dziecko – jeden dom. Powiedzenie to doskonale obrazuje, ile kosztuje utrzymanie pociech od kołyski do magistra, i poniekąd odpowiada na pytanie dlaczego do rodzicielstwa warto dobrze się przygotować. Klub Mamuśki zaprasza na kolejne spotkanie...

Zapraszamy na rodzinne pląsy i przebieranki w Sali Zabaw Szymonek Ancymonek. Będzie dużo dobrej muzyki i radości :)

Gdy za oknem mroźno, szaro i ponuro, większość rodziców wzdryga się na samą myśl o przechadzkach. Tymczasem zimowe spacery są doskonałą inwestycją w zdrowie malucha. Dlaczego?

Mamy z całej Polski opisały blaski i cienie bycia Mamą podczas akcji „Cała prawda o macierzyństwie” #mamyniezreklamy...

W łódzkim oddziale Klubu Mamuśki trwają przygotowania do kolejnego mamuśkowego spotkania, które odbędzie się już 20 stycznia...

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie – dla wielu z nas to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Na wigilijnych stołach pojawi się wiele świątecznych dań kuszących smakiem i aromatem. Na niektóre z nich czekamy cały rok, dlatego trudno jest nam zachować umiar i odpowiednią dietę w obliczu wielu świątecznych przysmaków. W tym wyjątkowym dla nas czasie warto jednak pamiętać, że niektóre świąteczne potrawy nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią czy najmłodszych dzieci.

Świąteczne warsztaty rodzinne to niezwykła okazja by rodzinnie i twórczo spędzić czas i przygotować się do Świąt.

Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy andrzejkowej. Animatorzy zaplanowali na ten czas mnóstwo atrakcji, będą m. in. zabawy, gry oraz wspólne wróżby.

Zapraszamy na seans „Parauszek i przyjaciele” 19 listopada (sobota) na godzinę 13:00 do kina BODO.

poprz.12345678910nast.
Strona 1 z 27
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo