Jesteś tutaj: StartInformator miejskiSklepy & centra handlowePort Łódź stworzony dla rodzin z dziećmi

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Port Łódź stworzony dla rodzin z dziećmi

Przewijaki, pokoje dla matki z dzieckiem czy bezpłatna sala zabaw. To tylko część oferty Portu Łódź, skierowanej do rodzin odwiedzających centrum. Już 1 września startuje kampania „Udogodnienia – z myślą o dzieciach”. Mieszkańcy Łodzi i okolic będą mogli oglądać billboardy, które zawisną na terenie miasta, a na nich po raz kolejny rodzinę Połomków – zwycięzców konkursu o miano Rodziny Portu Łódź.

Familijne zakupy w centrum handlowym ułatwiają trzy pokoje, umożliwiające młodym rodzicom zmianę pieluchy, podgrzanie butelki z pokarmem i nakarmienie malucha. Pomieszczenia są również dostosowane do potrzeb starszych dzieci. Dzięki przygotowanym w nich atrakcjom, starsze rodzeństwo pozwoli rodzicom na spokojne pielęgnowanie maleństwa. Rodzice z małymi dziećmi odwiedzający Port Łódź mogą korzystać także ze specjalnych, szerokich miejsc parkingowych, dzięki którym wyjęcie dziecka z fotelika czy rozłożenie wózka nie będą stanowiły problemu. Do dyspozycji klientów pozostają również bezpłatne wózki dziecięce typu parasolka, dostępne w Punkcie Info. Poruszanie się po pasażach centrum uatrakcyjnią małe samochodziki, które można wypożyczać na stoisku znajdującym się obok wejścia przy sklepie IKEA.

Na najmłodszych czekają również place zabaw, zlokalizowane obok sklepu IKEA i na Patio oraz dwa interaktywne kioski z grami, które można znaleźć przy salonach: Leroy Merlin i Euro RTV AGD. W czasie, kiedy dzieci na dotykowym ekranie układają interaktywne puzzle, uzupełniają kolorowankę i ćwiczą pamięć, ich rodzice mogą zrelaksować się na zlokalizowanych obok sofach. Po zabawie na wspólny obiad zaprasza strefa restauracyjna, tzw. food court, w której na rodziny czekają kuchenki mikrofalowe pozwalające podgrzać posiłki dla maluchów, a także krzesełka dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dodatkową atrakcją, która pozwoli rodzicom udać się na szybkie zakupy, a dzieciom rozwinąć wyobraźnię, jest bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior. Zajęcia są prowadzone przez zespół profesjonalnych animatorów, dzięki którym każdy miesiąc upływa na innych, nowych aktywnościach, rozwijających zarówno kreatywność, jak i tężyznę fizyczną dzieci. Najbliższe atrakcje w Porcie Łódź Junior zostaną poświęcone rozpoczęciu roku szkolnego i wakacyjnym wspomnieniom. 8 września najmłodsi będą obchodzić również Dzień Marzyciela, podczas którego spotkają się ze złotą rybką, spełniającą ich najskrytsze życzenia. Wezmą też udział w rozwijających zajęciach plastycznych. Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy od 10.00 do 20.00.

- Port Łódź to centrum przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Swoim klientom oferujemy szereg udogodnień, dzięki którym mogą realizować zakupy w komfortowych warunkach. Dbamy również o potrzeby dzieci, które rozpoczną niedługo naukę w szkołach. Specjalnie dla nich i ich rodziców organizujemy targi zajęć pozaszkolnych, na które zapraszamy już 13 i 14 września– mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Portu Łódź.

Ostatnia modyfikacja wtorek, 02 wrzesień 2014 06:16
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo