Jesteś tutaj: StartInformator miejskiSklepy & centra handlowePort Łódź

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Port Łódź

Na terenie centrum znajduje się Port Łódź Junior, w którym można pozostawić dziecko na czas zakupów pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu.

Dzieci z przyjemnością spędzą czas w tym bajkowym, idealnie dla nich stworzonym miejscu.  Wszystkie zabawki posiadają atesty i są w pełni bezpieczne dla maluchów. W pasażach znajduje się także sześć interaktywnych kiosków zabaw.

Restauracje i kawiarnie znajdujące się na terenie Portu Łódź są przygotowane do przyjęcia całych rodzin. Wiele z nich oferuje specjalne dania dla dzieci oraz  dysponuje miejscem do podgrzania posiłków dla niemowląt. Najmniejsze pociechy mogą skorzystać z wysokich krzesełek. W sklepie IKEA znajduje się specjalny kącik dla  mam karmiących piersią.

Aby ułatwić rodzinne zakupy Port Łódź przygotował wiele innych udogodnień:

Rodzice mogą przebrać i nakarmić maluszka w jednym z czterech Pokoi dla Rodziców z Dzieckiem;
Dzieci mogą oddać się zabawie na terenie bezpiecznych placów zabaw; W toaletach są wyznaczone specjalne kabiny przystosowane do wzrostu najmłodszych.

Ponadto na terenie centrum znajduje się Pokój Pierwszej Pomocy, w którym wykwalifikowany personel służy pomocą w nagłych przypadkach.

PORT ŁÓDŹ

ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź

http://www.portlodz.pl/

Ostatnia modyfikacja piątek, 06 wrzesień 2013 10:41
Oceń artykuł
(0 głosy)

Podobne elementy

:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo