Jesteś tutaj: StartInformator miejskiRestauracje & kawiarnieSMYKAWKA klubokawiarnia rodzinna

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

SMYKAWKA klubokawiarnia rodzinna

Smykawka powstała z myślą o rodzicach i dzieciach. Tu maluchy mogą być sobą, zachowywać się swobodnie i poznawać świat. Pragnąc wspierać ich rozwój i zdolności, opracowałyśmy różnorodne zajęcia, dzięki którym wspieramy ich rozwój psychofizyczny. Dzieci uczą się współpracy z innymi, otwierają się na nowe sytuacje, nowych ludzi.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego nasze stoliki mają okrągłe blaty, bez niebezpiecznych rogów, tapicerowane fotele, a gniazdka i kable zabezpieczone.

Opiekunowie nie muszą martwić się o posiłki. Dla najmłodszych są dania w słoiczkach, istnieje możliwość podgrzania mleka. Dla starszych dzieci i rodziców oferujemy wybór ciepłych napojów, soków, ciasta oraz przekąsek. Ze względu na naszych małych klientów szczególnie dbamy o jakość produktów. Mamy taką możliwość, ponieważ jedzenie powstaje w naszej kuchni. Wyznajemy zasadę, że żywienie dziecka w początkowych latach życia wpływa na jego zdrowie jako dorosłego człowieka. Dlatego też nasze wypieki zawierają pełnoziarniste produkty, ograniczamy ilość cukru i nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków. Krzesełka do karmienia oraz specjalne naczynia uatrakcyjnią dzieciom czas posiłku (zostały przecież oderwane od zabawy:))

Wspieramy mamy karmiące piersią, a także stosujące Baby Led Weaning. Posiadamy kącik do przewijania wraz z niezbędnymi akcesoriami, a dla starszych dzieci, nakładkę na sedes, nocnik, a także podest pod umywalkę. Specjalnie dla Państwa wydzieliliśmy miejsce na parking dla wózków. Mogą Państwo również delektować się kawą na zewnątrz, obserwując dziecko bawiące się w domku czy piaskownicy.

Nasza salka zabaw jest przeznaczona dla dzieci od 1 miesiąca życia. Już dla takich maluchów zorganizowaliśmy kącik ze specjalnie dla ich etapu rozwoju przeznaczonymi zabawkami oraz bujaczkiem. Starsze rodzeństwo może korzystać z niecodziennych zabawek oraz tablicy magnetycznej czy kredowej, rozwijać swoje pasje muzyczne, plastyczne, techniczne i wiele innych.

Rodzice mają chwilę dla siebie! Mogą skorzystać z naszej biblioteczki, zapewniamy darmowy dostęp do wi-fi oraz atmosferę sprawiającą, że zwykłe popołudnie może stać się okazją do spędzenia wraz z dzieckiem wspaniałych chwil. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, które sprawią, że nasza klubokawiarnia spełni jeszcze lepiej oczekiwania naszych małych i dużych klientów.

Poza salą zabaw, ofertą zajęciową i kawiarnią oferujemy również możliwość organizacji urodzin dziecięcych oraz innego rodzaju przyjęć rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy!!!

SmyKawka
ul. Jeziorna 9
91-358 Łódź
www.smykawka.pl

Ostatnia modyfikacja czwartek, 04 wrzesień 2014 12:46
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
Więcej w tej kategorii: « Restauracja SATYNA
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo