Wydrukuj stronę

Jupi Park Funkcjonalność

Masz coś do załatwienia na mieście? Chętnie odwiedziłabyś fryzjera albo kosmetyczkę? Kino we dwoje? Musisz zrobić zakupy, ale nie chcesz, by Twoje dziecko w tym czasie się nudziło? Teraz to już nie problem, ponieważ w centrum miejskiej dżungli powstał niesamowity las tropikalny, który kryje wiele atrakcji dla dzieci, a jupikowa niania zaopiekuje się nawet najmłodszymi gośćmi.

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. JUPI PARK to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości  i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli.

Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój psychomotoryczny dzieci. W JUPI PARK na gości czekają go-karty, trampoliny, labirynty, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY !

JUPI PARK gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno-rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).

Ponieważ właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, w ofercie JUPI PARK znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem.

JUPI PARK NA URODZINY

JUPI PARK pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i nie pozwoli im się nudzić w urodziny. W JUPI PARK wszystkie urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też  czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto.

JUPI PARK
Łódź, al. Piłsudskiego 5
Tel. +42 630 06 68; +48 668 323 382
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.jupipark.pl

Ostatnia modyfikacja wtorek, 03 wrzesień 2013 10:42
Oceń artykuł
(0 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska