Jesteś tutaj: StartInformator miejskiPlace & sale zabawJupi Park

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Jupi Park Funkcjonalność

Masz coś do załatwienia na mieście? Chętnie odwiedziłabyś fryzjera albo kosmetyczkę? Kino we dwoje? Musisz zrobić zakupy, ale nie chcesz, by Twoje dziecko w tym czasie się nudziło? Teraz to już nie problem, ponieważ w centrum miejskiej dżungli powstał niesamowity las tropikalny, który kryje wiele atrakcji dla dzieci, a jupikowa niania zaopiekuje się nawet najmłodszymi gośćmi.

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. JUPI PARK to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości  i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli.

Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój psychomotoryczny dzieci. W JUPI PARK na gości czekają go-karty, trampoliny, labirynty, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY !

JUPI PARK gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno-rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).

Ponieważ właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, w ofercie JUPI PARK znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem.

JUPI PARK NA URODZINY

JUPI PARK pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i nie pozwoli im się nudzić w urodziny. W JUPI PARK wszystkie urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też  czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto.

JUPI PARK
Łódź, al. Piłsudskiego 5
Tel. +42 630 06 68; +48 668 323 382
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.jupipark.pl

Ostatnia modyfikacja wtorek, 03 wrzesień 2013 10:42
Oceń artykuł
(0 głosy)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo