Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaFryzjer, salon kosmetyczny i fitness - przyjazne mamom i dzieciom

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Fryzjer, salon kosmetyczny i fitness - przyjazne mamom i dzieciom

Salon fryzjerski i kosmetyczny z dodatkowymi usługami fitness "Aneta kreuje" ulokowany przy ul. Jana Matejki 9 w Łodzi (niedaleko Ronda Solidarności) jest miejscem niezwykle przyjaznym małym dzieciom i matkom.

W wyposażeniu salonu znajduje się kącik zabaw dla dzieci, gdzie najmłodsi mogą rozwijać swoje zdolności plastyczne i bawić się. Obok wisi gablotka z pracami najmłodszych klientów. W salonie fryzjersko-kosmetycznym jest również telewizor podłączony do Internetu, na którym dzieci mogą obejrzeć ulubione bajki i programy edukacyjne, a także pograć w gry na konsoli Xbox 360, kiedy ich mama poddawana jest zabiegom fryzjerskim czy kosmetycznym.

Salon "Aneta kreuje" nie jest przy samej ulicy, dzięki czemu większe dzieci w ciepłe dni mogą pobawić się na podwórku. Przy salonie jest parking strzeżony na kilka miejsc. Do salonu urody można wjechać wózkiem, gdyż znajduje się na parterze. Dojazd komunikacją miejską na ul. Matejki jest bardzo dobry.

Fryzjer jest przyjazny dzieciom: salon oferuje kompleksowe strzyżenie dziecięce. Dziewczynki mogą również bezboleśnie przebić sobie uszy, kupując na miejscu piękne i sterylne kolczyki.

Istnieje możliwość, aby dzieci bawiły się na dużej sali fitness, wyposażonej m.in. w ogromne piłki do pilatesu. W sali fitness odbywają się również zajęcia dla dzieci, takie jak: zumba kids junior (dla dzieci 3-7 lat) - obecnie w środy o 17.50, a także język angielski dla dzieci - w soboty o 10.45. Oprócz tego sporo zajęć dla mam, takich jak: zumba fitness (środa, 19.00) czy pilates (czwartek o 18.45) lub zajęcia z treningu personalnego (do indywidualnego uzgodnienia).

Więcej informacji na stronie www.anetakreuje.pl 

Ostatnia modyfikacja piątek, 08 maj 2015 10:30
Oceń artykuł
(12 głosy)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo