Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaAdidasy i Obcasy Studio

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Adidasy i Obcasy Studio

To niepowtarzalne miejsce, w którym czas aktywnie (i zarazem przyjemnie) spędzą zarówno dzieci, jak i ich mamy. Nasze studio oferuje szeroką gamę zajęć fitnessowych, tanecznych, jogę oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Maluchy oraz starsze pociechy mogą u nas realizować pasje taneczne,ćwicząc m.in. hip-hop oraz breakdance; dbać o właściwą postawę ciała podczas gimnastyki korekcyjnej, bawić się i uczyć języka angielskiego w trakcie zajęć Active English. Ponadto, organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe oraz wypełnione atrakcjami ferie letnie i zimowe.

1.    HIP HOP OPEN

2.    BREAK DANCE

To zajęcia choreograficzne inspirowane zjawiskiem tanecznym nazywanym hip hop. Styl charakteryzuje się niską, pochyloną i rozluźnioną sylwetką, izolacją różnych partii ciała, a przede wszystkim zgodność rytmiczna z muzyką. To styl dla wszystkich miłośników muzyki R`n`b, Soul, Hip Hop.
Zajęcia prowadzi Kamil Hoft - choreograf oraz instruktor lekkoatletyki. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji wychowanie fizyczne.Współpracuje z teatrem im. Jaracza w Łodzi gdzie brał udział w spektaklu "Sen Nocy Letniej". Choreograf Kordiana Kacperskiego na "Look of the Year"w Łodzi. Uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych miedzy innymi SummerDanceIntesive, DanceMania, Back to the Groove, Tricky LA, Europejskie spotkania taneczne, Hip Hop Mania.

Hip Hop - w każdą środę o godzinie 17.00

Break Dance – w każdy poniedziałek o godzinie 17.00

3. ROZTAŃCZONE DZIECIAKI to zajęcia taneczne mające na celu poznawanie świata muzyki i tańca poprzez gry, zabawy taneczne oraz naukę choreografii. Regularne zajęcia taneczne dla dzieci są doskonałą formą aktywności fizycznej. Ruch pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poprawia kondycję, giętkość ciała i koordynację ruchowa. Osoby trenujące nie garbią się. Aktywność fizyczna staje się pozytywnym nawykiem, który towarzyszy także w życiu dorosłym. Zajęcia taneczne w Adidasy i Obcasy dają gruntowne podstawy do dalszej edukacji tanecznej: kształtują poczucie rytmu gibkość i sprawność fizyczna dzieci. Poznawanie każdego stylu tanecznego krok po kroku.

W każdy czwartek o godzinie 17.30

4. GIMNASTYKA KOREKCYJNA -  dzieci ćwiczą w małych grupach pod kierunkiem specjalisty fizjoterapeuty. Ćwiczenia skierowane są na zapobieganie i korekcję najczęściej występujących wad postawy u dzieci tzn.płaskostopia,koślawości stóp i kolan, oraz wzmocnienie gorsetu mięśniowego utrzymującego kręgosłup i łopatki. Okres przedszkolny i wczesnoszkolny to etap szybkiego rozwoju i kształtowania się układu mięśniowego i kostnego. Jest to czas, kiedy należy zwrócić szczególną uwagę na kształtującą się sylwetkę dziecka i najodpowiedniejszy moment na rozpoczęcie ćwiczeń zapobiegających wadom postawy. Rozpoczęcie rehabilitacji w późniejszym wieku nastręcza wielu trudności i rzadko przynosi oczekiwane efekty.

W każdą środę o godzinie 16.00

5. ACTIVE ENGLISH to propozycja urozmaicenia czasu dla maluchów w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Zajęcia z Języka angielskiego w Adidasy i Obcasy Studio przeprowadzane są przez pedagogów metodą naturalną dla dzieci, która polega na zabawach, grach i piosenkach dopasowanych do potrzeb i predyspozycji dziecka. Wszystkie zajęcia odbywają się przy pomocy metod aktywizujących. Należy również pamiętać, że nasze spotkania są często wstępem do późniejszej nauki języka obcego.

W każdy czwartek o godz.16.30

Przyjedź do nas ze swoją pociechą! W Adidasach i Obcasach poćwiczysz, napijesz się pysznej kawy, odpoczniesz, a swojemu dziecku zapewnisz aktywnie i wartościowo wypełniony czas. Naszym atutem jest również lokalizacja – bliskie sąsiedztwo Arturówka: z dala od miejskiego zgiełku. W naszym Studiu mieści się również salon kosmetyczny oraz gabinet masażu.

 

Adidasy i Obcasy Studio

ul. Warszawska 96  Łódź

tel. 733 773 775

www.adidasyiobcasy.pl

 

 Dojazd do nas: -   tramwaj linii 3 (aktualnie autobus Z3)

A także:

-autobusy 51, 51A, 51B (do ul. Wycieczkowej)

-autobusy 81, 87, 65 (do Ronda Powstańców 1863r.)

-autobus S3 (do ul. Inflanckiej)

 

 

 

Ostatnia modyfikacja środa, 16 kwiecień 2014 12:11
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo