Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaNowa fryzura i dobra zabawa

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Nowa fryzura i dobra zabawa

Kolorowe wnętrze, fotele w kształcie samochodów, tablety z grami i bajkami – to nie opis sali zabaw, tylko nowego salonu fryzjerskiego, który otworzył się w Porcie Łódź. 9 lutego Fryzjerek zacumował w centrum i na pokład, pełen atrakcji dla maluchów, zaprasza dzieci oraz rodziców.

Zabawa u fryzjera

Nowy salon w Porcie Łódź jest w pełni przystosowany do potrzeb i wymogów małych klientów. Na najmłodszych czekają specjalne fotele w kształcie samochodów, zabawki i kolorowe książeczki. Starsze dzieci w salonie Fryzjerek znajdą tablety z grami i bajkami, odpowiednio przystosowane do ich wieku. Gdy maluchy zajęte są zabawą, profesjonalni fryzjerzy dziecięcy delikatnie i szybko wykonują twarzowe oraz łatwe do układania fryzurki.

— Większość rodziców obawia się pierwszej wizyty z dzieckiem u fryzjera, ale dzięki salonowi Fryzjerek mogą zapomnieć o wybuchach płaczu malucha na widok nożyczek. Miejsce zostało tak zaaranżowane, by dzieci czuły się w nim dobrze, szybko oswoiły się z sytuacją i zajęły beztroską zabawą. Wtedy nawet nie zauważą, że niesforne kosmyki znikają z ich głowy – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Nowa fryzura dla mamy i taty

W nowym salonie w Porcie Łódź na zmianę fryzury mogą zdecydować się także rodzice. To doskonała okazja, by wygospodarować chwilę na relaks u fryzjera, wiedząc, że maluch bawi się bezpiecznie tuż obok.

- Salon Fryzjerek to miejsce w pełni przyjazne dzieciom i rodzicom. Cieszymy się, że dołączyła do nas firma, która tak samo jak my, przykłada niezwykłą wagę do zapewnienia komfortu całej rodzinie – dodaje Andrzej Cieślik.

Za nową fryzurę dziecka w salonie Fryzjerek zapłacimy 33 zł, a za podcięcie grzywki 15 zł. Damskie strzyżenie z modelowaniem to koszt od 45 zł do 65 zł, w zależność od długości włosów. Panowie mogą skorzystać z usług fryzjera za 33 zł. Dostępne są także specjalne pakiety w promocyjnych cenach, dzięki którym cała rodzina opuści salon w nowym uczesaniu.

Ostatnia modyfikacja piątek, 06 wrzesień 2013 11:43
Oceń artykuł
(0 głosy)
Więcej w tej kategorii: « Silk Farm Good Time Day Spa »
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo