Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaSilk Farm

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Silk Farm

Silk Farm to salon urody oferujący najwyższej jakości usługi pielęgnacji twarzy i ciała. Zabiegi wykonywane są w oparciu o urządzenia i produkty najwyższej jakości, przez doświadczony oraz profesjonalnie przeszkolony personel.

Silk Farm nie jest kolejnym gabinetem kosmetycznym – daje Klientom dużo więcej niż wysokiej jakości zabiegi. Ważna jest tu atmosfera, bowiem oczekiwanie na zabieg umila kawa, a profesjonalna opiekunka zajmie się maluchami, aby mamy bez obaw mogły poddawać się pielęgnacji.

„Pomysł otworzenia Silk Farmu narodził się z własnej potrzeby. Jako młodej mamie brakowało mi w Łodzi miejsca, w którym mogłabym profesjonalnie zadbać o siebie, nie mając wyrzutów sumienia, że robię coś dla mojego lepszego samopoczucia kosztem mojego dziecka. Każda mama może przyjść do Silk Farm razem ze swoją pociechą, a w trakcie trwania zabiegu pielęgnacyjnego, jej dziecko będzie pod profesjonalną opieką niani.

Dodatkowo nasze zabiegi wykonujemy naturalnymi preparatami Pat&Rub, a nasze klientki będą mogły wzbogacić swoją garderobę o ciuchy polskich celebrytów z zasobów sklepu internetowego Szafa Gwiazd" – powiedziała Karolina Kulińska, jedna z założycielek Silk Farm.

Oferta Silk Farm obejmuje:

  • LightSheer Duet - najnowocześniejsze na rynku urządzenie do wykonywania depilacji laserowej, umożliwiające skrócenie czasu zabiegu z 3 godzin do 20 minut. Dodatkowo zabieg jest dużo skuteczniejszy i bezpieczniejszy od dotychczas dostępnych metod.
  • SunFX – nowoczesna kabina do opalania natryskowego. Stosowana metoda umożliwia osiągnięcie równomiernego, naturalnego brązu w 5 minut, a opalanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży.
  • Przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes sprawia, iż rzęsy stają się dużo gęstsze oraz dłuższe i nie wymagają stosowania tuszu, a efekt utrzymuje się do 60 dni.
  • Refleksoterapię.
  • Zabiegi na twarz i ciało oparte na bazie profesjonalnych kosmetyków PAT&RUB.
  • Makijaż Permanentny.
  • Zabiegi Medycyny Estetycznej.

SILK FARM s.c.

ul. Łąkowa 3/5 bud. 15, 90-562 Łódź
tel./fax +48 42 29 29 029
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnia modyfikacja wtorek, 03 wrzesień 2013 10:11
Oceń artykuł
(0 głosy)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo