Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaCentrum Fitnessu MAXFIT

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Centrum Fitnessu MAXFIT

Klub oferuje zajęcia dla mam z niemowlakami i starszymi dziećmi. To najlepszy wybór dla tych pań, które chciałaby wrócić po ciąży do dawnej formy i sylwetki, a nie mają możliwości zostawiania dziecka pod czyjąś opieką.

Ale nie tylko dla nich - klub zaprasza wszystkie mamy, które chciałyby spędzić czas z dzieckiem przyjemnie i aktywnie, a jednocześnie  spotkać się z koleżankami i wymienić doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Działalność klubu została zaplanowana właśnie tak, by jak najlepiej wyjść naprzeciw ich potrzebom:

  • zajęcia odbywają się w Hali Parkowa w Parku 3-go Maja - przed i po ćwiczeniach mamy mogą spokojnie pospacerować z dala od zgiełku ulicy;
  • zarówno wyposażona w przewijak szatnia, jak i sala do ćwiczeń znajdują się na parterze - można do nich bez trudu dostać się z wózkiem czy nosidełkiem;
  • na mamy zmotoryzowane czeka duży, bezpłatny i monitorowany parking.

Instruktorka wykorzystuje m.in. piłki, maty, obciążniki na kostki, kijki treningowe czy gumy. W tym czasie dziecko odpoczywa na kocyku albo ćwiczy wspólnie z mamą. Potem chwila rozciągania, a na koniec część przeznaczona wyłącznie dla najmłodszych - masaż piłeczką, rozciąganie, bujanie w kocyku itp. przy wyciszonej, spokojnej muzyce. Choć ćwiczenia przypominają tradycyjny aerobik, nie są aż tak wymagające - każda mama ćwiczy w swoim rytmie, może też spokojnie nakarmić i przewinąć dziecko. W zajęciach mogą brać udział panie 7-8 tygodni po porodzie fizjologicznym i 9-10 tygodni po cesarskim cięciu.

Zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlakami i małymi dziećmi FIT MAMA odbywają się w poniedziałki o 16:45.

Centrum Fitnessu MAXFIT

ul. Małachowskiego 5/7

90-160 Łódź

tel: 0 605-035-245

www.maxfit.com.pl

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 02 wrzesień 2013 13:14
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo