Jesteś tutaj: StartInformator miejskiEdukacja & warsztatyWarsztaty: "Między nami - Mamami"

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Warsztaty: "Między nami - Mamami"

Drogie Mamy. Zapraszamy Was na trzy spotkania w trzy listopadowe soboty specjalnie dla Was. Podarujcie sobie kilka chwil między nami - mamami - fajnymi kobietami.

 
Tematami spotkań będą kolejno:
 • Piękno i jego pielęgnacja wg Mary Kay
 • Potrzeby mam w aspekcie psychologicznym
 • Szafing czyli wymieniamy się ciuchami i ubrankami, ale też domowymi przepisami

  SPOTKANIE 1: sobota 7 listopada, g. 12
  #PIĘKNO 
  Spotkanie poświęcone urodzie i jej pielęgnacji. Izabela Izdebska - Dyrektor Sprzedaży Mary Kay - przedstawi Wam pięć kroków pielęgnacji twarzy. A co więcej - każda z Was doświadczy tych pięciu kroków pielęgnacji na własnej skórze. Zabiegi będą wykonywane przy użyciu kosmetyków Mary Kay. Przy okazji będzie można spokojnie wypić herbatkę, zjeść domowe ciasto i poplotkować w miłym towarzystwie. Na koniec spotkania do wygrania będą nagrody-niespodzianki.

  Zachęcam by na ten czas spotkania dzieci zostawić w domu pod opieką męża, babci, cioci, koleżanki. Jeśli nie macie takiej możliwości - zorganizujemy opiekę dla maluchów na miejscu spotkania.

  SPOTKANIE 2: sobota 14.11, g. 12
  #2POTRZEBY 
  Porozmawiamy o tym, jakie są nasze - mam - potrzeby. Jak się one zmieniają, w jaki sposób je wyrażać i zaspakajać. Spotkanie poprowadzi psycholog. 

  * Trzecie spotkanie: sobota 21.11, g.12
  #SZAFING
  Finałowe spotkanie to szafing, czyli wymieniamy się ciuchami i ciuszkami, a przy okazji rozmawiamy o jedzeniu i domowych kulinariach. Hmmm, to też a propos ubrań? ;-)
 
******************************** 
ZAPISY:
Zapisy prowadzone są drogą mailową. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
W tytule proszę wpisać numer interesującego Panią spotkania. W treści proszę podać: imię, nazwisko i informację czy potrzebna jest opieka dla dziecka, a jeśli tak - w jakim wieku jest dziecko.

Miejsce spotkań:
Ośrodek Kultury Górna
ul. Siedlecka 1, Łódź
tel. 501 180 632
www.gorna.pl

Organizator: Ośrodek Kultury Górna w Łodzi. Autor projektu: Karolina Smęt - laureatka konkursu "Wykaż inicjatywę 3.0". Spotkanie realizowane jest w ramach konkursu Wykaż Inicjatywę 2015 http://gorna.pl/projekty/wykaz-inicjatywe-2015/   
Ostatnia modyfikacja czwartek, 28 styczeń 2016 20:09
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
:

Najczęściej czytane

Społeczność

demo