Długopisy reklamowe, które zaskoczą Twoich klientów

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Długopisy stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Na ich zakup decydują się zarówno małe firmy, jak i przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu. Na takim gadżecie umieścić można zarówno logo firmy, jak i jej slogan reklamowy czy adres strony internetowej. Do zalet tego typu produktu zaliczyć można również jego niską cenę. Sprawia to, że na zakup długopisu pozwolić może sobie każda firma, nawet ta, która dysponuje ograniczonym budżetem. Dostępne na rynku długopisy różnić mogą się od siebie wyglądem zewnętrznym czy kolorem wkładu. Ciekawą kategorię stanowią długopisy do zadań specjalnych. Czym charakteryzują się takie produkty?Pierwsza propozycja to długopisy reklamowe zapamiętujące pisany przez nas tekst. Jak działa taki gadżet? Do kartki, na której planujemy coś zanotować, przyczepiamy dołączony do zestawu długopis. Pisanie takim produktem niczym nie różni się od klasycznych długopisów. Jedyna różnica polega tutaj na tym, że nasz ruch jest przez cały czas śledzony i zapisywany, a następnie przetwarzany na cyfrowe notatki. To idealne rozwiązanie między innymi dla studentów. Cyfrowa postać notatek sprawia, że można je z łatwością kopiować, edytować, drukować czy zakreślać najważniejsze kwestie. Jest to produkt nieco droższy od klasycznego długopisu, lecz decydując się na jego zakup możemy mieć pewność, że zapadnie on w pamięci naszych klientów na długi czas.

Bardzo ciekawie prezentują się także długopisy reklamowe szpiegowskie. Taki produkt posiada wbudowaną pamięć flash z wyjściem umożliwiającym podłączenie produktu do komputera, małą kamerę z obiektywem znajdującym się na obudowie długopisu oraz dyktafon umożliwiający zapisywanie dobiegających z otoczenia dźwięków, na przykład rozmów, w postaci elektronicznej. Tego typu długopis wykorzystać można na przykład podczas wykładów.

Jeżeli szukamy produktu, jakim są Długopisy reklamowe dla najmłodszych użytkowników, zdecydować możemy się na produkt służący do robienia żartów. W sytuacji, gdy ktoś zabierze bez pytania należący do nas przedmiot, naciskając znajdujący się na końcu przycisku nie dojdzie do wysunięcia końcówki wkładu. Zamiast tego, osoba odczuje niewielkie i niegroźne, lecz odczuwalne wyładowanie elektryczne.

Tags: , ,