Balony z helem na wesele

Posted on

Balony z helem

Balony z helem

Wbrew pozorom, baloniki to produkty, które znajdą zastosowanie nie tylko podczas targów, konferencji, koncertów, pikników czy festynów. Z powodzeniem wykorzystać można je również w czasie wydarzenia, jakim jest wesele. Wybierając je, warto pod uwagę wziąć styl oraz kolorystykę, w jakim utrzymana jest sala weselna. Inne balony znajdą zastosowanie w przypadku przyjęć w klimacie glamour, inne takich, gdzie króluje styl eko. Z pomocą takiego produktu stworzyć można szereg efektownych dekoracji, które na długi czas zostaną w pamięci zaproszonych na to wyjątkowe wydarzenie gości. Garść ciekawych inspiracji – poniżej.Balony z helem doskonale sprawdzą się w roli alternatywy dla klasycznych wiązanek. Zamiast tego, warto zdecydować się na duże kompozycje produktów w różnych rozmiarach, które utrzymane będą w jednej kolorystyce. Jako że baloniki są produktami niedrogimi, nawet jeżeli zdecydujemy się na ozdobienie z ich pomocą całego sufitu sali, nie będzie to zbyt dużym kosztem. Zamiast tego, sprawi, że sala nabierze niezwykle eleganckiego, szykownego charakteru.

Balony z helem to także świetne rozwiązanie dla osób organizujących wesela w budynkach z parkiem czy ogrodem. W tym przypadku doskonale prezentować będą się modele ustawione po obu stronach ścieżki wiodącej do głównego wejścia do budynku. Zamiast baloników wypełnionych helem zdecydować można się tu również na ich klasyczną wersję. Wówczas stworzyć można z nich efektowną kompozycję, która umieszczona zostanie na wejściu do budynku. Pełnić mogą one także funkcję drogowskazu dla gości, ułatwiając im trafienie na miejsce wydarzenia.

Balony z helem użyte mogą zostać również do stworzenia bramy, przy której Para Młoda i ich bliscy robią sobie zdjęcia. Takie fotografie stanowić będą niezwykłą pamiątkę z tego wydarzenia. Bardzo efektownie prezentować będą się także baloniki z wypełnieniem w środku. W ich wnętrzu znajdować może się zarówno barwne konfetti, jak i cienkie gałązki drzew. Do tego celu najlepiej sprawdzą się przezroczyste balony.

Tags: , ,